|
Załóż konto
TINY TATTOO
Czego szukasz?
Wpisz minimum 3 znaki nazwy, kodu lub tagu by zacząć wyszukiwanie

1. Postanowienia ogólne

Sklep internetowy tinytattoo.pl jest własnością firmy:

TINY TATTOO Patrycja Ulewska

ul. Jaśminowa 16

82-500 Rakowiec

NIP 5811923451

Zwroty i reklamacje prosimy wysłać na adres:

TINY TATTOO / KPPT

Górki 3A (biuro 1.12)

82-500 Kwidzyn

tel: 663 601 901

mail: skleptinytattoo@gmail.com

Dokonanie zakupu jest równoznaczne z zaakceptowaniem wszystkich postanowień niniejszego regulaminu.

Ceny produktów umieszczone w sklepie tinytattoo.pl podane są w PLN i zawierają wszystkie jej składniki, w tym VAT, cła i podatki oraz nie obejmują kosztów wysyłki.

Ceny podane przy towarach są obowiązującymi w chwili zamówienia.

Złożenie zamówienia przez stronę tinytattoo.pl jest prawnie wiążącą umową kupna-sprzedaży.

Sklep internetowy tinytattoo.pl zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów oraz cen przesyłki znajdujących się w ofercie, wprowadzania i usuwania towarów z oferty, jak również do czasowego zamknięcia sklepu.

Sklep internetowy tinytattoo.pl zastrzega sobie prawo przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu, bądź wprowadzania w nich zmian.

W przypadku zakupu towaru na który wprowadzona jest błędna cena, przez obsługę sklepu bądź błąd serwera kupujący zostanie poinformowany o tym fakcie a zamówienie zostanie anulowane.


2. Warunki zamówienia i sprzedaży

Warunkiem dokonania zakupu w sklepie jest podanie prawdziwych danych osobowych oraz poprawnego adresu wysyłki.

Zamówienie zostaje zatwierdzone do realizacji w chwili otrzymania informacji z systemu sklepu (złożenie zamówienia przez klienta oraz po dokonaniu opłaty) i wysłaniu potwierdzenia Klientowi drogą e-mail.

Zamówienia złożone w dni powszednie po godzinie 15.00, w soboty, w niedzielę oraz święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego. Przed realizacją mogą być potwierdzane telefonicznie lub mailowo przez obsługę sklepu.

Zamówienia towaru przyjmowane są:

 7 dni w tygodniu, przez stronę internetową tinytattoo.pl oraz poprzez adres mailowy który znajduje się na stronie www.tinytattoo.pl.

Prezentowane na stronach sklepu zdjęcia i inne formy wizualizacji oraz prezentacji przedmiotów nie oddają ich rzeczywistej wielkości i mają jedynie charakter informacyjny.


3. Czas wysyłki - Realizacja zamówienia

 Na termin dostawy składa się czas kompletowania zamówienia oraz czas dostarczenia przesyłki przez firmę kurierską.

W przypadku braku zamówionego towaru w magazynie sklep niezwłocznie poinformuje Zamawiającego o najszybszym możliwym terminie dostawy, a w przypadku wyczerpania zapasów o braku możliwości realizacji zamówienia.

Standardowo zamówiony towar wysyłamy do 3 dni roboczych (pon-pt). Czas realizacji zamówienia jest liczony od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji płatności.

 W przypadku przekroczenia tego terminu informujemy klienta o późniejszej wysyłce. Maksymalny czas od zatwierdzenia zamówienia do wysyłki to 14 dni roboczych.

Sklep internetowy tinytattoo.pl nie ponosi odpowiedzialności za nieterminowe dostarczenie przesyłki przez firmę kurierską.

Większość paczek kurierskich trafia do odbiorcy po jednym, maksymalnie dwóch dniach roboczych. W przypadku przesyłek do paczkomatów jest to zazwyczaj jeden dzień.

Towary zamówione w sklepie tinytattoo.pl wysyłane są pod dowolnie wskazane adresy.


4. Płatności i Transport