|
Załóż konto
TINY TATTOO
Czego szukasz?
Wpisz minimum 3 znaki nazwy, kodu lub tagu by zacząć wyszukiwanie


WYSYŁKA ZAMÓWIENIA NA TERENIE KRAJU REALIZUJEMY ZA POŚREDNICTWEM FIRMY KURIERSKIEJ IN POST.CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA TO 2 - 3 DNI ROBOCZE. ZESPÓŁ TinyTattoo DOŁOŻY WSZELKICH STARAŃ, ABY WYSŁAĆ WSZYSTKIE ZAMÓWIENIA NAJSZYBCIEJ JAK TYLKO TO MOŻLIWE. WYSYŁAMY ZA GRANICĘ. JEŚLI W PROCESIE ZAMÓWIENIA NIE ZNAJDZIESZ KRAJU, DO KTÓREGO MAMY NADAĆ TWOJĄ PACZKĘ, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI MAILOWO store@tinytattoo.pl.


ZWROT/WYMIANA KLIENT MA PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY SPRZEDAŻY W TERMINIE 14 DNI OD DNIA OTRZYMANIA ZAMÓWIENIA. ABY DOKONAĆ ZWROTU/WYMIANY, PRZESYŁKA NIE MOŻE NOSIĆ ZNAMION UŻYTKOWANIA, MUSI BYĆ W TAKIM STANIE, W JAKIM KLIENT JĄ OTRZYMAŁ. MUSI POSIADAĆ ORYGINALNE OPAKOWANIE.


ABY DOKONAĆ ZWROTU/WYMIANY, NALEŻY WYDRUKOWAĆ I WYPEŁNIĆ FORMULARZ ZWROTU I SPAKOWAĆ GO RAZEM Z DOWODEM ZAKUPU ORAZ ZWRACANYM/WYMIENIANYM PRODUKTEM. CAŁOŚĆ WYSŁAĆ NA ADRES: 


TINY TATTOO (Park Przemysłowo-Technologiczny); ul. Górki 3A (biuro D 1.12); 82-500 Kwidzyn; tel. 663 601 901; store@tinytattoo.pl


PROSIMY RÓWNIEŻ O WYSŁANIE FORMULARZA ZWROTU NA NASZ ADRES MAILOWY: store@tinytattoo.pl


GDY OTRZYMAMY TWOJĄ PACZKĘ, WYŚLEMY DO CIEBIE E-MAIL Z INFORMACJĄ, ŻE PRZESYŁKA OD CIEBIE DO NAS DOTARŁA. BĘDZIEMY RÓWNIEŻ INFORMOWAĆ O ZATWIERDZENIU LUB ODRZUCENIU TWOJEGO ZWROTU/WYMIANY. JEŚLI TWÓJ ZWROT/WYMIANA ZOSTANIE PRZEZ NAS ZATWIERDZONA, NIEZWŁOCZNIE DOKONAMY ZWROTU ŚRODKÓW NA WSKAZANY PRZEZ CIEBIE NUMER KONTA LUB WYSYŁKI WYMIENIONEGO TOWARU.