Dostawa i zwroty

Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 399 zł

O nas

TinyTattoo to klasyczne ubrania z naturalnych tkanin, w nowoczesnej formie z nutą retro.

Filozofia we wszystkim od projektu po opakowania:

„Tiny” – jako określenie „Tiny Wardrobe”. W kontekście mody zrównoważonej to mniejsza szafa, bardziej przemyślana, kapsułowo komponowana tak, aby stare pasowało do nowego, a ubrania traktowane Z CZULOŚCIĄ służyły nam przez lata.

„Tattoo” – symbolika haftu jak tatuaż wyraża osobowość, jest symbolem czegoś ważnego, a jego przekaz pokazuje nowe podejście do wolności wypowiedzi i wyrażania siebie poprzez ubrania;

Jakość to nasze zobowiązanie.
Od projektu, konstrukcji, tkaniny, detal, opakowanie, po obsługę klienta.

Wszystkie produkty marki projektowane i szyte są w Polsce, z naturalnych materiałów, takich jak: organiczna bawełna z certyfikatem GOTS, ekologiczne tencel i len, oraz domieszki 10% stanowi przędza z recyklingu. 

 

Wierzymy w SPECJALIZACJĘ, dlatego projekty powstają w lokalnych szwalniach specjalizujących się w danej dziedzinie. I tak na przykład koszule szyjemy w rodzinnej szwalni na pomorzu z wieloletnią tradycją szycia klasycznych koszul, analogicznie jest z pozostałymi elementami kolekcji. Dzięki temu mamy pewność, że każda rzecz jest dopracowana pod kątem szycia i wykończenia detali.

Dopracowaną konstrukcję każdego projektu zdobią klasyczne detale charakterystyczne dla TinyTattoo, takie jak wyhaftowany napis, który estetyką przywołuje drobny tatuaż, elementy w konstrukcji projektów zapożyczone z męskiej szafy oraz dodatki w stylu retro.

TEAM TINYTATTOO

Patrycja Ulewska
@patkaulewska__

Ukończyła WSZUiE na specjalizacji wizaż i stylizacja. Projektuje od 2013 roku, stylizuje, pisze treści, tworzy scenografie do zdjęć i content.

Najwięcej o proporcjach i projektowaniu ‘z miłością do kobiecego ciała’ nauczyła się tworząc swoją pracownię szycia na miarę w Sopocie:

‘6 lat doświadczenia bezpośredniej pracy z Klientkami przy szyciu autorskich projektów sukienek, płaszczy, a finalnie również sukien ślubnych, to była dla mnie najlepsza lekcja projektowania i zarządzania w jednym. Ubierałam kobiety o różnych sylwetkach na ważne wydarzenia w ich życiu, wkładam całą swoją pasję i wiedzę w każdy projekt, aby czuła się wyjątkowo. Obecnie ogromną przyjemność czerpię z tworzenia ubrań TinyTattoo, w których każda nasza Klientka będzie czuła się wyjątkowo na co dzień.’

Patrycja jest mamą, lubi Franka Sinatrę, stare kamienice meble vintage, randki z mężem, taniec i naturę. Trochę joga i taniec, trochę siłownia. We wszystkim musi być balans.

Klaudia Wawrzyniak
@klaudiawaw__
Absolwentka ekonomii. Skrupulatna i dobrze zorganizowana. Spełnia się w roli mamy Blanki i Nadii. Multitasking nie jest Jej obcy – jednocześnie gotuje obiad i zamawia guziki do koszul. Mówi, że wszystko jest kwestią dobrej organizacji 🙂 Zajmuje się produkcją, oraz sprawami finansowymi. Lubi porządek, kawę i spotkania z przyjaciółmi. Zafascynowana psychologią wolne chwile poświęca rozwojowi osobistemu.

‘Tworzymy naszą markę z MIŁOŚCIĄ. Każdy projekt dopracowujemy pod kątem konstrukcji i detali, wybieramy najlepsze dostępne materiały z Polski i Włoch, zlecamy produkcję dzianin, które są tworzone specjalnie dla TinyTattoo, uwzględniając nasze wysokie standardy, dlatego tak ważne jest, aby Klientki troszczyły się o nasze ubrania z CZUŁOŚCIĄ, a te służyły Im przez lata.’

Marka została założona w 2016 roku przez Patrycję Ulewską. A od 2019 roku właścicielkami są przyjaciółki Patrycja i Klaudia Wawrzyniak.

‘Przyjaźnimy się od lat: razem w szkole, w ciąży, teraz tworzymy Tiny Team. Kompetencjami uzupełniamy się jak puzzle, a zadaniami podzieliłyśmy się zgodnie z naszymi talentami.’

Chociaż T-shirt z haftem zapakowany w tekturowy kubek do kawy, od którego wszystko się zaczęło, pozostaje niezmiennym symbolem naszej marki, dziś skupiamy się na poszukiwaniu nowych konstrukcji znanych sylwetek oraz śledzeniu kierunku rozwoju produkcji naturalnych materiałów, które są przyjazne skórze i planecie.

Tworzymy społeczność #tinyteam

Drużynę tworzą osoby, które są dumne z tego kim są na co dzień. Ubierają się w 5 minut. Nie uciekają przed deszczem i za nic mając konwenanse zawsze, gdy potrzeba, odważnie zabierają głos.